Oferim experiența de acasă Forțelor Armate ale Regatului Unit, oriunde în lume!

Descoperă oportunități de muncă incredibile, la care merită să aplici și care vor contura viitorul carierei tale!

Pentru mai multe detalii, sună-ne la 📞 0732 674 100.

Care e următoarea ta mișcare în carieră? Alege mai jos:

Ajutor de bucătar

Angajăm Ajutoare de bucătar pentru un proiect militar internațional, într-o tabără din România. Avem 16 poziții full-time și 8 poziții part-time în București – VITAN și RAHOVA.

Ospătar

Angajăm Chelneri pentru un proiect militar internațional, într-o tabără din România. Avem 16 de poziții full-time și 8 poziții part-time în București – VITAN și RAHOVA.

Personal de curățenie/Om de serviciu

Angajăm Personal de curățenie/Om de serviciu pentru un proiect militar internațional, într-o tabără din România. Avem 10 poziții full-time și 5 poziții part-time în București – VITAN și RAHOVA.

Beneficiile tale dacă te angajezi

Beneficii pentru rolul de AJUTOR DE BUCÄ‚TAR:

  • Salariu NET full-time (Luni – Vineri): 5000 lei + 140 lei pentru transport
  • Mese incluse în timpul orelor de lucru
  • Salariu NET part-time (Sâmbătă – Duminică): 3250 lei + 140 lei pentru transport

Beneficii pentru rolul de OSPÄ‚TAR:

Beneficii pentru rolul de PERSONAL DE CURÄ‚ÈšENIE/OM DE SERVICIU:

  • Salariu NET full-time (Luni – Vineri): 4000 lei + 140 lei pentru transport
  • Salariu NET part-time (Sâmbătă – Duminică): 2650 lei + 140 lei pentru transport

Care este profilul pe care îl căutăm?

Pentru toate cele 3 roluri – Ajutor de bucătar, Chelner și Personal de curățenie/Om de serviciu, căutăm următorul tip de profil al candidatului:

  • Nivel bun de limba engleză (conversaÈ›ional)
  • O atitudine serioasă, deoarece vei lucra într-un mediu militar
  • Disponibilitate de a lucra în perioada 09.2023 – 25.10.2023
  • Disponibilitate pentru un program de lucru full-time: Luni – Vineri 06:00 – 14:00 È™i 12:00 – 20:00 (40 de ore pe săptămână) sau un program de lucru part-time: Sâmbătă – Duminică 06:00 – 20:00 (28 de ore pe weekend)

Responsabilități

PERSONAL DE CURÄ‚ÈšENIE/OM DE SERVICIU – Responsabilități

  • Curățarea băilor
  • Curățarea duÈ™urilor
  • Curățarea spaÈ›iilor de lucru

OSPÄ‚TAR – Responsabilități

  • Curățarea meselor
  • Servit la masă
  • Reumplerea È™i servirea produselor alimentare
  • Reumplerea articolelor de unică folosință
  • Colectarea È™i eliminarea deÈ™eurilor, curățarea È™i aranjarea zonei de luat masa
  • Asistență în bucătărie (dacă este necesar)
  • Asistență în manipularea bunurilor (materiale È™i articole de unică folosință)

AJUTOR BUCĂTAR – Responsabilități

  • Curățenie
  • Manipularea stocului
  • Curățarea cuptorului È™i altor ustensile de bucătărie
  • Spălarea cratiÈ›elor È™i tigăilor
  • Colectarea È™i eliminarea deÈ™eurilor