Consultant IQOS – București

Meriți șansa unui job bun.
Unul exact ca tine: comunicativ, dinamic și cu perspective.

  • Salariu și bonusuri peste media pieței
  • Echipă dinamică, tânără și profesionistă
  • Perspetive reale de evoluție profesională

Înscrie-te în echipa de Consultanți IQOS

Sunt de acord ca Adecco Romania/Adecco Resurse Umane şi afiliații acestora să poată folosi detaliile mele pentru a-mi transmite informaţii despre serviciile acestora (inclusiv locuri de munca disponibile, invitatii la evenimente sau sondaje de opinie, buletine informative etc), prin poştă, poştă electronică, SMS, MMS, telefon, medii de socializare, notificări tip push în aplicaţii şi prin alte mijloace. Înţeleg că pot să renunţ la această opţiune în orice moment.

Ce profil căutăm?

  • Avem nevoie de persoane încrezătoare care au abilități excelente de comunicare și pentru care orientarea către client este un mod de a fi.
  • Experiența în lucrul cu clienții sau de vânzări este foarte apreciată;
  • De asemenea ne interesează dacă esti disponibil/ă pentru un program flexibil în unul din marile centre comerciale din București.
  • Ar fi ideal dacă ai diploma de bacalaureat, finalizat studiile universitare sau dacă ești în an terminal iar nivelul tău de engleză este mediu.

Ce responsabilități implică jobul?

  • Vei interacționa cu potențialii consumatori și utilizatori IQOS în unul din marile centre comerciale din București.
  • Oferirea de detalii despre modul corect de folosire a dispozitivului și oferirea pentru testare.
  • În cazul afișării intenției clientului pentru achiziționare, vei oferi detalii despre ofertele active.
  • Vei face parte dintr-o echipa dinamică și asemănătoate ție sub supervizarea unui Team Leader.