Consultant IQOS – BucureÈ™ti

Meriți șansa unui job bun.
Unul exact ca tine: comunicativ, dinamic și cu perspective.

  • Salariu È™i bonusuri peste media pieÈ›ei
  • Echipă dinamică, tânără È™i profesionistă
  • Perspetive reale de evoluÈ›ie profesională

Ce profil căutăm?

  • Avem nevoie de persoane încrezătoare care au abilități excelente de comunicare È™i pentru care orientarea către client este un mod de a fi.
  • ExperienÈ›a în lucrul cu clienÈ›ii sau de vânzări este foarte apreciată;
  • De asemenea ne interesează dacă esti disponibil/ă pentru un program flexibil în unul din marile centre comerciale din BucureÈ™ti.
  • Ar fi ideal dacă ai diploma de bacalaureat, finalizat studiile universitare sau dacă eÈ™ti în an terminal iar nivelul tău de engleză este mediu.

Ce responsabilități implică jobul?

  • Vei interacÈ›iona cu potenÈ›ialii consumatori È™i utilizatori IQOS în unul din marile centre comerciale din BucureÈ™ti.
  • Oferirea de detalii despre modul corect de folosire a dispozitivului È™i oferirea pentru testare.
  • ÃŽn cazul afișării intenÈ›iei clientului pentru achiziÈ›ionare, vei oferi detalii despre ofertele active.
  • Vei face parte dintr-o echipa dinamică È™i asemănătoate È›ie sub supervizarea unui Team Leader.