Adăugate 2 years ago

Specialist Vanzari

LocațieSibiu, Sibiu, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2022-01-17

CategorieSales and Retail

Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza Specialist Vanzari pentru o importanta companie de logistica si transport.
Candidatul ideal detine:
- Experienta in vanzari export grupaj de marfa paletizata;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Orientare catre clienti si catre rezultate;
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat.
Responsabilitati:
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Prezentarea serviciilor catre clienti si colectarea informatiilor legate de traficul de marfuri efectuat de clienti;
- Pregatirea si negocierea ofertelor de transport rutier in functie de nevoia fiecarui client;
- Informarea in permanenta despre noutatile din domeniul de activitate si cunoasterea tendintelor de pe piata serviciilor de transport si logistica;
- Inregistrarea tuturor informatiilor legate de clienti, oferte, comenzi etc.
- Colaborarea cu celelalte departamente pentru activitatile comune;
Beneficii:
- Salariu motivant;
- Tichete de masa;
- Masina/ decontare transport;
- Bonusuri in functie de realizari.

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W4I00000TvMMpUAN

joburi recent vizitate