Adăugate 2 years ago

Stivuitorist

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2022-03-09

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane recruteaza STIVUITORIST pentru clientul sau, furnizor global de servicii de transport și logistică, având sucursale în peste 70 de țări din lume.
Cerinte:
  • Autorizaţia ISCIR pentru stivuitor si experienta în domeniu reprezinta avantaj;
  • Capacitate de lucru cu oamenii;
  • Abilitati de comunicare ;
  • Capacitate de analiza, sinteza si cercetare a informatiilor;
  • Capacitatea de a realiza mai multe sarcini concomitent;
  • Capacitatea de adaptare;

Responsabilitati
  • Executa activitatile de manipulare a marfurilor cu ajutorul stivuitorului;
  • Aseaza marfurile pe locatiile conform alocarii in sistem si indicatiilor primite;
  • Realizeaza reaprovizionarea zonei de picking se subordoneaza gestionarului sau sefului de depozit;
  • Informeaza superiorul asupra problemelor pe care le constata in depozit;
  • Intrebuinteaza stivuitorul numai pentru activitatile definite;
  • Intretine in stare buna de functionare utilajul care i-a fost incredintat;
  • In functie de necesitati, poate fi repartizat sa ajute echipa de exploatare.

Beneficii:
  • Program in 3 schimburi : 07:00 – 15:00/14:00 – 22:00/22:00 – 06:00
  • Salariu 2500 net
  • Tichete de masa 9.57
  • Pentru activitatea de la frig se acorda un spor de + 25% / ora lucrata
  • Contract perioada determinata: 3 luni cu prelungire

Locatie: STEFANESTII DE JOS
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W4I00000TeHSyUAN

joburi recent vizitate