Adăugate 2 years ago

Beauty Advisor

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2022-03-09

CategorieManufacturing and Production

Adecco Romania recruteaza Beauty Advisor pentru clientul sau, compania nr 1 in domeniul produselor cosmetice.
Esti candidata/ul ideal/a pentru noi daca:
- Iti plac produsele cosmetice si cele de ingrijire personala si iti doresti o cariera intr-o companie cu notorietate;
- Esti o persoana organizata si atenta la detalii;
- Ai abilitati bune de comunicare;
- Dai dovada de usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale si ai o atitudine pozitiva;
- Spirit de organizare si capacitatea de automotivare;
- Daca ai experienta profesionala este un avantaj;
- Ai minim studii medii (diploma de bacalaureat);

Descrierea jobului
Rolul tau:
- Promoveaza produsele din portofoliu, prezentandu-le beneficiile si rezultatele;
- Ofera consultanta adecvata si solutii potrivite nevoilor fiecarui consumator;
- Va intretine in bune conditii echipamentele de lucru utilizate;
- Mentine expunerea produselor din portofoliu in rafturi conform strategiilor si indicatiilor companiei;
- Mentine curatenia rafturilor si a produselor expuse;
- Va verifica, periodic, produsele dermato-cosmetice existente in gestiune;
- Va participa, la cursurile de instruire si la evaluarile periodice organizate de catre companie.

Beneficii:
- castiguri salariale atractive;
- bonusuri din vanzari;
- tichete de masa;
- abonament medical la cel mai cunoscut furnizor de servicii medicale din Romania.
Te asteptam in echipa noastra!

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W4I00000TMEyrUAH