Adăugate 2 years ago

Inginer electric - Medgidia

LocațieConstanța, Medgidia, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2022-03-09

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane recruteaza Inginer electric in Medgidia , pentru unul din clientii sai, o companie de materiale de constructii.

Candidatul ideal:
  • Studii medii tehnice (liceu) si diploma/atestat electrician;
  • Experienta de minimum 3 ani de activitate in posturi similare;
  • Cunostintele mecanice pot constitui un avantaj;
  • Capacitate de planificare a sarcinilor de rutină;
  • Comunicare interactivă și aptitudini de lucru în echipă;
  • Aptitudine generală de învățare;
  • Adaptabilitate, seriozitate, perseverență, corectitudine;
  • Capacitate de analiza si de a reacționa rapid;
  • Eficiență profesională, flexibilitate, dinamism;
  • Focus pe respectarea regulillor interne SSM.

Descrierea jobului:
  • Vei executa operațiuni la instalatiile electrice industriale specifice unei fabrici de ciment: reparații, intreținere;
  • Vei instala instalațiile electrice specifice: generatoare, transformatoare etc.;
  • Vei menține funcționalitatea și reglarea instalațiilor electrice industriale pentru maximizarea și optimzarea consumului;
  • Vei utiliza o gamă complexă de echipamente electrice specifice pentru reparații și testări;
  • Vei asigura funcționarea în parametri normali a instalațiilor electrice;
  • Vei comunica permanent cu personalul de flux și din alte departamente pentru a preîntâmpina eventualele evenimente;
  • Vei participa activ la protejarea mediului înconjurător.

Beneficii:
  • Salariu net de incadrare: 6300 lei
  • Educație continuă - investim continuu în tine pentru a ne asigura că ai tot ce ai nevoie pentru a excela la locul de muncă și pentru a-ți îmbunătăți abilitățile
  • Bonus anual de performanță
  • Bonus de vacanță și 26 zile de vacanță
  • Tichete cadou de Paște, Crăciun,
  • Asigurare de sănătate
  • Asigurare de viață
  • Tichete de masă
  • Transport și cazare dacă vii dintr-o altă localitate
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W4I00000TKz5OUAT

joburi recent vizitate