Adăugate 2 years ago

Inginer / Tehnician Service

LocațieDolj, Craiova, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2022-03-09

CategorieEngineering and Technical

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie cu capital integral german, unul dintre principalii jucatori de pe piata utilajelor agricole, un
Inginer/Tehnician Service

Candidatul ideal:

- studii tehnice (mecanică, electromecanică )

- experiență în activități de reparații, întreținere, mecanică auto (de preferat în domeniul utilajelor agricole sau de construcții)

- cunoştințe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice

- cunoştințe de operare pe calculator (inclusiv MS Office)

- cunoaşterea limbii engleze (termeni tehnici) constituie avantaj

- disponibilitate pentru deplasări frecvente în zona alocată

- disponibilitate pentru a efectua reperații pe teren

- orientare către client

Descrierea jobului

- efectuează lucrări de reparații şi întreținere a utilajelor agricole

- efectuează punerea în funcțiune a utilajelor şi instruieşte utilizatorii acestora

- întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparații, necesar de piese, rapoarte de reparații, procese verbale de recepție, predare – primire

Se ofera:

- pachet salarial atractiv

- bonusuri de performanță

- cursuri de formare profesională

- mediu plăcut de lucru

- echipamente moderne pentru desfăşurarea activității
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W4I00000SyOENUA3

joburi recent vizitate