Adăugate 2 years ago

Operator productie Miercurea Ciuc

LocațieHarghita, Miercurea Ciuc, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2022-03-09

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, Operator productie.
Descrierea jobului:
  • Exploatarea masinilor si instalatiilor in vederea realizarii programelor de productie bere in conditiile respectarii procedurilor si standardelor aplicabile fiecarui loc de munca;
  • Sprijina tehnicienii prin dozari de materiale auxiliare, executa activitati de curatenie si inspectie, activitati simple de mentenanta, verificarea si inlocuirea bidoanelor la pompele de dozare

Cerinte:
  • Studii medii;
  • Cunostinte si experienta in productie;
  • Cunostinte minime in mentenanta;
  • Capacitate de invatare si analiza;
  • Responsabilitate;
  • Operare PC.

Beneficii:
  • Tichete de masa;
  • Prima de paște (450) lei;
  • Decont transport;
  • Decont de vacanță;
  • Decont medicamente;
  • Tichete de masa (300 lei);
  • Asigurare medical;
  • Prime evenimente speciale;
  • Alte beneficii ocazionale.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W4I00000StRcDUAV

joburi recent vizitate