Adăugate 2 years ago

Operator masini automate si semiautomate

LocațieTimiș, Timisoara, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2022-03-09

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane  caută pentru clientul său, companie multinațională de renume din Timișoara persoane interesate de locul de muncă:
OPERATOR MAȘINI AUTOMATE ȘI SEMIAUTOMATE
În ce constă acest rol.
Vei fi responsabil de întreținerea și operarea utilajelor și echipamentelor din baza de dotare a unității de producție.
Ce calități trebuie să ai.
Dacă te regăsești în descrierea de mai jos și ai următoarele calități:
  • persoană activă și punctuală;
  • educație minim 8 clase;
  • vedere/ stare de sănătate bună, distingere culori, dexteritate;
  • abilități dе comunicare și relaționare;
  • înclinație pentru lucrul în echipă;
  • cunostinte minime desen tehnic si calculator;
  • disponibilitate de a lucra uneori 12/24, 12/48.
  • rapiditate și flexibilitate în îndeplinirea responsabilităților.

înseamnă că rolul de operator mașini automate și semiautomate ți se potrivește.
Ce responsabilități vei avea.
Pe parcursul activității tale va trebui să:
  • operezi utilaje și echipamente aflate în baza de dotare a unității de producție;

Ce îți oferim.
Dacă vei fi acceptat în acest rol noi îți vom oferi:
  • salariu BRUT de încadrare în valoare de 2800 RON;
  • tichete de masă din prima zi – în valoare  de 15 RON/ zi lucrătoare ;
  • prima de performanță 15%;
  • spor de noapte 25%;
  • transport asigurat.

Dacă ai întrebări, ne bucurăm să îți răspundem la telefon: 0256 43 22 11 sau te așteptăm la sediul nostru din Timișoara, Bulevardul Take Ionescu, 46B, între 09:00 și 17:30. Colegii noștri vor contacta doar acei candidați ai căror profile se potrivesc cu descrierile de mai sus.
Îți dorim mult succes și așteptăm cu interes aplicația ta!

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W4I00000RiDNaUAN