Adăugate 2 years ago

Electrician_Suceava

LocațieSuceava, Suceava, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2022-03-09

CategorieManufacturing and Production

Adecco, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru clientul sau, companiei multinationala de productie_Electrician
Cerinte:
- Studii medii finalizate in domeniu electric sau energetic
- 1 an experienta in domeniu electric
- Cunostinte bune de operare PC
- Bune abilitati de comunicare
- Disponibilitatea de a lucra la inaltime

Descrierea jobului

- Efectuarea de lucrari de cablare, mentenanta si punere in functiune a instalatiilor si echipamentelor electrice
- Asigurarea ordinii si curateniei in instalatiile electricedin camerele de comanda si in atelierul electric
Se ofera:
- Salariul motivant
- Tichete de masa
- Program de lucru de L - V_08:00 - 16:30
- Transport asigurat de catre companie

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W5800000HjjlcEAB