Adăugate 2 years ago

Electrician Masini CNC

LocațieBrașov, Brasov, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2022-03-09

CategorieEngineering and Technical

 ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, recruteaza pentru clientul sau companie multinationala din domeniul high-tech, Electrician intretinere reparatii masini CNC.

   Cerinte:

  • experienta relevanta de lucru ca electrician de intretinere utilaje CNC;
  • intelegerea unei scheme electrice;
  • studii medii de profil;
  • experienta pe utilaje cu comanda CNC reprezinta un avantaj;
  • disponibilitate la deplasari (40% din timp);
  • permis de conducere categoria B;
  • cunostinte operare calculator ( Windows);

   Responsabilitati:

  • intocmirea si executarea planului de mentenanta;
  • intretinerea si repararea masinilor CNC (taiere cu laser);

    Beneficii:
  • salariu motivant;
  • contract pe perioada nedeterminata;
  • tichete de masa 15 ron/zi;
  • al-13-lea salariu;
  • asigurare medicala la o clinica privata;
  • diurna interna 50 ron/zi;
  • diurna externa 50 euro/zi;
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Începe procesul
    • Te vom redirecționa către portalul de aplicare online Adecco.
  • Încarcă CV / Completează-ți datele manual
    • Te rugăm să îți selectezi CV-ul din dispozitivul de pe care te afli, din Google Drive, Dropbox. În funcție de cerințele jobului îți vei putea introduce datele și manual.
  • Confirmă acceptul pentru procesarea datelor și trimite aplicația
    • După acest pas consultanții Adecco vor analiza aplicația ta și te vor contacta doar dacă ea se potrivește cu profilul căutat.

Număr de referință AD a0W5800000GQv5GEAT