Adăugate 6 days ago

Casier/Lucrator Comercial

LocațieCluj, Cluj Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2018-12-05

CategorieSales and Retail

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, cel mai mare lant de supermarketuri din Romania, pozitia de Casier/Lucrator Comercial in Cluj Napoca.

Candidatul ideal
- Studii medii (Minim 10 clase);
- Calificarea sau experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra in schimburi si in weekend-uri;
- Serios, adaptabil, comunicativ;
- Atent la detalii.

Responsabilitati:
- Asigura scanarea corecta si completa a tuturor produselor;
- Factureaza cu atentie fiecare produs ; verifica continutul si cantitatea produselor aflate in ambalajele desfacute ; verifica daca cele afisate pe monitorul casei de marcat corespund cu eticheta, produsul si caracteristicile acestuia;
- Verifica sa nu existe produse nefacturate la inchiderea bonului;
- Asigura umplerea rafturilor/standurilor respectand principiile de implantare, calitatea si prospetimea produselor (rotatia produselor proaspete);
- Respecta planul de control al etichetelor de pret si se asigura ca toate etichetele de pret si toate modificarile de pret sunt afisate inainte de deschiderea magazinului;
- Asigura in permanenta curatenia raionului si a rafturilor, a spatiului de lucru.

Se ofera:
- Salarizare atractiva;
- Tichete de masa;
- Prime de vacanta, de performanta;
- Concediu de odihna minim 23 de zile;
- Asigurare de viata, de sanatate si stomatologica;
- Posibilitati de promovare.

Număr de referință AD a0W5800000JPV8JEAX

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Constanța, Constanta, Romania PP Adecco