Adăugate 3 months ago

Desenator Tehnic

LocațieBrașov, Brasov, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-03-25

CategorieBuilding and Construction

Candidatul ideal

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul din clientii sai, un Desenator Tehnic.
Cerinte:

  • Studii superioare tehnice(Facultatea de Constructii prezinta avantaj);
  • Experienta relevanta in domeniul proiectarii constructiilor, min 3-5 ani;
  • Cunostinte software specializat(Autocad 2D/3D, Tekla Structures, Nemetschek, Graitec);
  • Cunostinte solide pachet Office;
  • Limba Engleza- Mediu;
  • Persoana organizata, dornica de dezvoltare, implicata si focusata sa livreze la parametrii stabiliti si in termenul convenit contractual;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Crearea desenelor de executie in baza datelor primite de la Inginerul Structurist;
  • Desenare si intocmire planse de executie pentru constructii civile si industriale(structuri din lemn, zidarie, beton sau metal, detaliere structuri metalice);
  • Realizare planse, extrase de materiale, necesar cantitati, printare si indosariere documentatie;

Număr de referință AD a0W5800000GQyJpEAL

Job-uri recent vizitate

  • Suceava, Suceava, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Arad, Arad, Romania Staffing Adecco
  • Staff