Adăugate 2 weeks ago

Operator logistica si facturare- REMOTE

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-06-10

CategorieTransportation and Logistics

Adecco Resurse Umanre recruteaza operator logistica  pentru unul dintre clienti, lider pe piața uneltelor de vopsit.
Cerinte:
  • Minimum 3 ani experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
  • Excelente abilitati de comunicare, relationare si spirit de echipa
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu

Responsabilitati:
  • Verificarea zilnica a stocurilor local si internationale
  • Verificare si  gestionarea stocului  local
  • Creare comenzilor de marfa pe baza stocului actual vs vanzari vs marfa in tranzit
  • Urmarire comenzi vs livrari – facturi primate
  • Creare comenzi in sistemul de gestiune

Beneficii:
  • Contract perioada nedeterminata
  • Salariu 3000 net
  • Tichete de masa 15/tichet
  • Program L-V 8.00-16.30

LOCATIE: STRADA INDUSTRIILOR- CHIAJNA
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000Tvf8PUAR

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Timiș, Timisoara, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania Staffing Adecco
  • Staff