Adăugate 2 weeks ago

Stivuitorist

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-06-10

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane,  recruteaza pentru clientul sau stivuitoristi.

Cerinte:

Obligatoriu:
  • Autorizaţia ISCIR pentru stivuitor si experienta în domeniu reprezinta avantaj;
  • Studii medii finalizate;
  • Lucru in echipa si colaborare;
  • Atitudine pozitiva si proactiva

Descrierea jobului
Atributii:
- Executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;
- Aseaza paletii cu marfa pe locatiile din depozit conform alocarii in sistem si indicatiilor primite;
- Pregateste si transporta paletii din locul de depozitare in zona de livrare;
- Realizeaza reaprovizionarea zonei de picking se subordoneaza gestionarului sau sefului de depozit;
- Raspunde alaturi de gestionar de stocurile de marfa calitativ si cantitativ;
- Pregateste si ambaleaza comenzile primite, livreaza marfa numai pe baza de factura;
- Informeaza superiorul asupra problemelor pe care le constata in depozit;
- Intrebuinteaza stivuitorul numai pentru activitatile definite;
- Intretine in stare buna de functionare utilajul care i-a fost incredintat;
- In functie de necesitati, poate fi repartizat sa ajute echipa de exploatare.

Beneficii:
  • 2500 lei salariu net
  • tichete de masa de 15 lei/tichet
  • masa calda la pranz de 400 lei/luna
  • locatie Militari
  • Program de lucru  08:00-16:30, L-V.

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000Th92uUAB

Job-uri recent vizitate

  • Brașov, Brasov, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Constanța, CONSTANTA, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Staff