Adăugate 4 days ago

Operator Calculator Introducere Date

LocațieIlfov, Afumati, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-04-09

CategorieFinance and Accounting

Adecco Resurse Umane angajează, pentru unul dintre colaboratorii sai, o companie care importa si distribuie fructe si legume, Operator Calculator Introducere Date. Dacă te regăsești în descrierea de mai jos te invităm să te alături echipei:

Descrierea atributiilor:
  • Inregistreaza in gestiunea depozitului produsele receptionate, verifica documentele de insotire a marfurilor si intocmeste notele de intrare-receptie;
  • Inregistreaza operatiunile de primire si iesire marfa;
  • Aduce la cunostinta Sef Dep. Logistica eventualele lipsuri si diferente de stoc;
  • Intocmeste, verifica si semneaza note intrare receptie, bonuri de consum sau perisabilitati, avize de insotire a marfii;
  • Listarea stocurilor de marfa si a comenzilor catre clienti;
  • Efectueaza alte operatiuni legate de programul informatic de gestionare;
  • Intocmeste si transmite diferite rapoarte la solicitarea superiorului.
  • Exista cerinta de disponibilitate pentru ture de noapte (la nevoie).

    Descrierea responsabilitatilor postului:
  • Raspunde de corectitudinea documentelor intocmite;
  • Raspunde de corectitudinea inregistrarilor efectuate;

    Beneficii:

  • salarizarea incepe de la 2000 ron net in functie de experienta se poate ajunge la o suma mai mare;(Salariul este trecut in contract in totalitate.)
  • bonuri de masa de 300 ron;
  • transport asigurat de societate sau decontat;
  • libere legale;
  • prime Paste si Craciun.

Activitatea se desfasoara la sediul din Afumati!
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000TLsKsUAL

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bihor, Oradea, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco