Adăugate 1 week ago

Ambalator piese metalice

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-04-05

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator de confectii metalice, Ambalator piese metalice.

Candidatul ideal detine:
- Studii medii;
- Rezistenta la efort fizic;
- Atentie sporita;
- Seriozitate si implicare.

Responsabilitati:
- Preluarea si verificarea produselor de la furnizori;
- Pregatirea pieselor pentru depozitare;
- Pregatirea si etichetarea pieselor care urmeaza sa fie expediate;
- Respectarea normelor de ambalare si depozitare;
- Utilizarea carucioarelor si lizei mecanice pentru transportul pieselor.

Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- tichete cadou;
- abonament servicii medicale;
- transport asigurat.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000TLYW1UAP

Job-uri recent vizitate

  • Ilfov, Afumati, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Maramureș, Baia Mare, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Timiș, Timisoara, Romania Staffing Adecco
  • Staff