Adăugate 1 month ago

Tehnician mentenanta

LocațieCluj, Dej, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-03-10

CategorieManufacturing and Production

Adecco Romania, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre colaboratorii sai, un important producator de ambalaje, Tehnician Mentenanta.
Candidatul ideal:
- Studii medii tehnice;
- Seriozitate si implicare;
- Atentie si concentrare;
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj.
Responsabilitati:
- Urmarirea starii tehnice a utilajelor si identificarea defectiunilor aparute;
- Inlocuirea pieselor defecte si uzate ale utilajelor;
- Intretinerea utilajelor;
- Stabilirea necesarului de piese de schimb si transmiterea comenzilor necesare;
- Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate.
Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Bonus de performanta;
- Transport asigurat.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000THlKJUA1

Job-uri recent vizitate

  • Dolj, Craiova, Romania Staffing Adecco
  • Intern
  • Brașov, Ghimbav, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Harghita, Miercurea Ciuc, Romania Staffing Adecco
  • Specialist