Adăugate 2 months ago

Montator subansamble

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-02-12

CategorieManufacturing and Production

Adecco Romania, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator de confectii metalice, Montator subansamble.
Candidatul ideal:
- Studii medii;
- Atentie sporita si memorie vizuala;
- Rezistenta la sarcini de lucru repetitive;
- Abilitati de operare cu masini si echipamente.
Responsabilitati:
- Pregateste si verifica aparatele de nituit/ presele;
- Potrivirea pieselor in vederea nituirii sau indoirii;
- Reglarea tensiunii/ intensitatii curentului electric;
- Taierea metalului si introducerea niturilor;
- Indepartarea niturilor care nu corespund calitativ cu ajutorul masinii de gaurit.
Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Bonus de prezenta;
- Bonus de productivitate;
- Bonus semestrial pentru activitate si comportament;
- Decontare transport.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000T1kggUAB

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Timiș, Timisoara, Romania Staffing Adecco
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Executive