Adăugate 1 month ago

Line Feeder

LocațieBrașov, Brasov, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-03-01

CategorieManufacturing and Production

Line Feeder

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, industria automotive, Line feeder.
Cerinte:
-studii medii/Liceu sau scoala Profesionala;
- disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
- experienta in domeniu minim 1 an;
- capacitate de organizare;
-cunostinte MS Office – avantaj;
-indemanare, spirit de obserbatie si atentie;
-lucru in echipa.

Descrierea jobului:
- efectuarea transferului fizic al materialelor din diverse locații de înmagazinare către aria de producție și în interiorul acesteia, al produselor finite din aria de producție către depozit și al deseurilor în zona rampei, folosind echipamentele din dotare (transpaleta electrică, manuală, cărucior cu rotile);
- colectarea cutiile goale de pe liniile de producție și transportarea acestora în depozit;
- incarcarea deseurilor;
-instrucţiuni de lucru productie: identificare repere punct de lucru/utilaj/buffere, unitati de paletare interne,  reguli de depozitare buffere;
-noțiuni de bază 5S.
Beneficii:
- tichete de masa;
- transport asigurat;
- spor de noapte 25%;
- ore suplimentare platitie ;
- bonus lunar de performanta;
- asigurare medicala;
- bonus de prezenta.

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SzpQpUAJ

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Staff