Adăugate 1 week ago

Instalator Sisteme Anti-Incendiu - 1 schimb

LocațieArad, Fantanele, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2021-02-15

CategorieEngineering and Technical

Sunteti in cautarea unui loc de munca?
ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau:
Se ofera:
- Salariu 2365 RON net
- Masa calda
- Transport asigurat din Arad
Responsabilitati:
- Se deplaseaza la locatiile clientilor si efectueaza intretineri periodice si testari programate ale sistemelor de stingere si detectie incendiu
- Participa la puneri in functiune sisteme: de stingere cu sprinklere si hidranti precum si sisteme de detectie incendiu
- Verifica executia sistemelor mai sus amintite si verifica functionalitatea lor prin testari specifice fiecarui sistem .

Cerinte post:
- Studii medii  sau experienta in domeniul tehnic (electric si mecanic)
- Vedere / stare de sanatate buna, , dexteritate
- Capacitate de munca in echipa
- Permis de conducere categoria B constituie un avantaj
Candidatii care corespund profilului vor fi contactati in cel mai scurt timp posibil.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000StBhBUAV

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Specialist
  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Staff