Adăugate 1 week ago

Sofer Profesionist

LocațieIlfov, Bucuresti, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-02-17

CategorieTransportation and Logistics

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clienții săi, șofer profesionist :
Candidatul ideal :

- permis conducere: B/C/CE ;
- experienta  cel putin 4 ani ( masini de mare tonaj, remorci si cisterne ) ;
- card tahograf / atestat transport marfa ;
- domiciliul in apropiere de Bucuresti/Ilfov/ imprejurimi  ;
Descrierea jobului
- Distributie marfa perisabila ;
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000StBgDUAV

Job-uri recent vizitate

  • Bihor, Bors, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Staff