Adăugate 1 month ago

Sofer Protocol

LocațiePrahova, Ploiesti, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-01-22

CategorieTransportation and Logistics

Adecco Resurse Umane angajează pentru unul dintre clienții săi, șofer personal / protocol :
Cerințe:
- Punctual, serios, prezentabil, orientat catre nevoile clientului ;
- Vechime permis auto cat. B minim 5 ani ;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational ;
- Minime cunostinte tehnice auto ;
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente in afara localitatii ;
Responsabilități:
- Desfasoara transferuri in Ploiesti si interurban ;
- Asista pasagerii la acomodarea in autoturism, preia bagajele acestora (responsabilitiati protocol) ;
- Mentine curatenia autoturismului ;
Beneficii:
- Pachet salarial motivant ;
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SsULbUAN

Job-uri recent vizitate

  • Brașov, Brasov, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist