Adăugate 1 month ago

Consultant Vanzari

LocațiePrahova, Ploiesti, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-01-20

CategorieSales and Retail

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru un important client cu activitate in domeniul produselor electronice, un Consultant Vanzari in orasul Ploiesti.
Candidatul Ideal:
- Cunostinte IT, pasiune pentru tehnica si multimedia - conditie obligatorie ;
- Abilitati de comunicare, persuasiv, dinamic, orientat spre client, empatic si perseverent in atingerea obiectivelor, zambitor, indraznet ;
- Cunostinte de limba engleza ;
- Prezenta si tinuta agreabila ;
- Experienta in vanzari constituie avantaj ;

Responsabilitati:
- Sa asigure prezentarea, promovarea, vanzarea produselor in conformitate cu standardele comerciale ale companiei ;
- Sa consilieze clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora privind produsele (tablete, telefoane, computere)
- Sa participe activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari si consultanta ;
- Sa prezinte, sa promoveze si sa vanda produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei ;
- Sa ofere suport post-vanzare pentru activarea produselor cumparate (la solicitarea clientului) ;
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000Ss3qEUAR

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Constanța, CONSTANTA, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco