Adăugate 1 month ago

Responsabil Achizitii

LocațieBistrița-Năsăud, Bistrita, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2021-01-15

CategorieProcurement and Supply Chain

Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre colaboratorii sai, Responsabil Achizitii.

Candidatul ideal:
- Studii superioare in domeniul economic - comert exterior constituie avantaj;
- Experienta minim 2 ani pe un post similar;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Microsoft Office);
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati de analiza si planificare.

Responsabilitati:
- Intocmirea si transmiterea comenzilor catre toti furnizorii companiei;
- Urmarirea procesului de achizitie de la lansarea comenzilor pana la finalizare, conform detaliilor tehnice si economice;
- Gestionarea distributiei stocului de marfa intre depozitele companiei;
- Mentinerea nivelului optim de stocuri pentru produsele din portofoliul comapniei;
- Analizarea pietei si identificarea potentialilor furnizori;
- Gestionarea ofertelor de achizitii;
- Actualizarea nomenclatoarelor sistemului informatic (produse, preturi, furnizori);

Beneficii:
- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- asigurare medicala privata;
- transport asigurat.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SqoExUAJ

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bistrița-Năsăud, Bistrita, Romania PP Adecco
  • Ilfov, Chitila, Romania PP Adecco
  • Staff