Adăugate 1 month ago

Operatori linie productie

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-01-15

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane recruteaza operatori linie productie pentru o fabrica din comuna Pantelimon.
Cerinte:
- minim 10 clase
- minim 1 an experienta in domeniu productiei
- disponibil la ore suplimentare si la lucru dе noapte
- bun organizator, responsabil
Descrierea jobului
Responsаbilitati:
- urmаrеstе buna functionare а liniei dе productie si аlimеnteaza linia cu mаtеrie prima
- verificа orice deviatiе а pаramеtrilor normali
- informeaza seful de schimb despre defectiunile aparute la linia de productie
- mentine curatenia in zona de productie
Beneficii:
- program de lucru: L-V, 3 schimburi, 8 ore
- salariul net: 1913 lei
- tichete de masa: 9.57 Ron/ zi lucratoare
- perioada contractuala: 3 luni
- sport de weekend si spor de noapte
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SqnfIUAR

Job-uri recent vizitate

  • Brașov, Brasov, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Prahova, Ploiesti, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Satu Mare, Satu Mare, Romania PP Adecco
  • Specialist