Adăugate 1 month ago

Coordonator Productie - Confectii Textile - Tg Mures

LocațieMureș, Tirgu-Mures, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2021-01-14

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane angajeaza pentru unul din clientii sai, un Coordonator Productie - Confectii Textile (Tg Mures)
Candidatul ideal
  • experienta relevanta in productie, de preferat in domeniul confectiilor textile
  • abilitati de coordonare a echipei din subordine
  • cunostinte de limba engleza si de operare programe de calculator
  • dorinta de a invata si a evolua profesional
  • capacitate de a organiza operatiile de productie si resursele disponibile in vederea realizarii programului de productie in conditiile de timp si calitate solicitate

Descrierea jobului
  • Coordonarea intocmirii normelor si planurilor de productie.
  • Organizarea si verifcarea fuxului de productie, astfel incat sa se asigure realizarea planurilor de productie in conditii de calitate.
  • Controlul indicatorilor de performanta specifci productiei: productivitate-randament .
  • Intocmirea rapoartelor de productie si de calitate zilnice si lunare.
  • Coordonarea activitatii departamentului de calitate.
  • Realizarea comenzilor fara nici un refuz de calitate din partea clientilor – 100% acceptate.
  • Realizarea si livrarea comenzilor la termenele planifcate – 100% termene livrare respectate.

Oferta :
  • Salariu fix motivant

  • Bonusuri de performanta pentru realizarea obiectivelor
  • Telefon mobil, birotica necesara si suport
  • Independenta profesionala
  • O cariera solida si de succes material si profesional, sprijinita permanent de companie
  • Se asigura transport la/de la locul de munca
  • Tichete de masa
  • Prime acordate cu ocazia sarbatorilor sau a altor evenimente, prevazute in Contractul Colectiv de Munca

Compania
  • Cel mai mare producator de steaguri- bannere- catarge din Romania.
  • Sediul central in Belgia.
  • Experienta de peste 100 de ani in domeniul.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SqXLIUA3

Job-uri recent vizitate

  • Suceava, Radauti, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Iași, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco