Adăugate 2 weeks ago

Contabil Sef - Targu Mures

LocațieMureș, Tirgu-Mures, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiManager

Dată2021-01-13

CategorieFinance and Accounting

Adecco Resurse Umane cauta pentru unul din clientii sai din Targu-Mures un:
Contabil Sef
Responsabilitati
  • întocmeşte operaţiuni de contаbilitatе privind înregistrarea documentelor fiscаle în bаzа cărora se еfectuеаză încаsări sau plăţi
  • întocmеştе şi transmite dеclarаţiile lunare cerute de legislaţia fiscală în vigoare
  • verifică jurnalele de vânzări şi cumpărări
  • operează extrasele bancare
  • realizează evidenţa mijloacelor fixe şi a obiectelor de inventar
  • întocmeşte balanţa de verificare
  • ţine evidenţa concediilor medicale şi a concediilor de odihnă
  • realizează situaţiile solicitate de Institutul Naţional de Statistică

Candidatul ideal
  • experienta minim 2 ani pe post similar
  • absolvent de studii superioare
  • are aptitudini si atitudine de leader
  • cauta perfectiunea, pune sub semnul intrebarii motivele/vechile practici
  • adera la valorile companiei (Firma. Clientul. Automotivarea. Calitatea. Performanta)
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SqHWoUAN

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Sibiu, Sibiu, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Sibiu, Copsa Mica, Romania Staffing Adecco
  • Staff