Adăugate 2 weeks ago

Responsabil SSM si PSI

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-01-12

CategorieBuilding and Construction

Adecco Resurse Umane, lider mondial si national in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator de materiale de constructii, Responsabil in domeniul securitatii si sanatatii in munca.
Candidatul ideal:
- minim studii medii;
- curs in domeniul SSM;
- curs cadru tehnic PSI;
- abilitati de organizare, planificare si prioritizare;
- capacitate de identificare si rezolvare de probleme;
- permis de conducere categoria B.
Responsabilitati:
- Coordoneaza si asigura activitatea de instruire si informare a angajatilor privind securitatea si sanatatea in munca;
- Stabileste necesarul de documente si inregistrari in domeniul SSM;
- Se asigura de faptul ca informatiile din domeniul sanatatii si securitatii in munca au fost intelese si insusite de catre angajati;
- Raspunde de intocmirea documentatiilor necesare si obtinerea autorizatiilor si a avizelor necesare functionarii;
- Identifica si previne riscurile;
- Elaboreaza si implementeaza planul de prevenire si protectie a muncii.
Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- prime de sarbatori;
- abonament medical;
- asigurare de viata;
- bonus anual in functie de performanta.

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000Sq5ntUAB

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Executive