Adăugate 1 month ago

Senior Executive Assistant

LocațiePrahova, Ploiesti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-01-11

CategorieFinance and Accounting

Adecco Professional Placement cauta pentru clientul sau, un important grup dе companii cu diverse domenii dе activitate, o persoana pentru postul de Executive Assistant care sa ofere suport membrilor Consiliului Director.

Candidatul Ideal
- Experienta anterioara la un nivel avansat in customer service, project management & time management;
- Cunostinte avansate de Microsoft Office si limba Engleza - conditie obligatorie;
- Experienta relevanta de 3 - 5 ani intr-o pozitie similara;
- Capacitatea de a analiza si a lua decizii in mod independent;
- Abilitati foarte bune de comunicare la toate nivelurile;
- Persoana organizata, responsabila;
- Permis de conducere categ. B;
Descrierea Jobului
-  Asigurarea primului punct de contact pentru orice comunicare cu membrii boardului;
-  Asigurarea suportului administrativ pentru membrii boardului (organizare arhiva, intalniri, sedinte, rezervari, cazari);
-  Centralizarea diverselor rapoarte, procesarea lor si pregatirea analizei pentru membrii boardului;
-  Intocmirea agendelor si a minutelor sedintelor interne;
-  Realizarea diverselor comunicari din partea membrilor boardului si transmitere remindere catre cei vizati;
-  Organizarea evenimentelor si asigurarea suportului;
-  Participarea la diverse intalniri/ evenimente;
-  Intocmirea si urmarirea agendelor de la diverse intalniri;
-  Traducere prezentarilor/comunicarilor si asigurarea corespondentei cu partenerii de afaceri sau angajati;
-  Redactarea corespondentei de protocol la standarde de calitate;
-  Participarea activa la problemele legate de proiectele indicate;
-  Reprezentarea superiorului direct in intalniri, atunci cand este cazul;
-  Urmarirea la cererea superiorului direct a realizarii unor lucrari si sarcini aflate in executie;
-  Intampinarea vizitatorilor superiorului direct si asigurarea unui mediu potrivit intalnirii.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SptsHUAR

Job-uri recent vizitate

  • Maramureș, Baia Mare, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Constanța, Constanta, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco