Adăugate 1 month ago

Instalator în Caraibe

LocațieDolj, Craiova, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-01-26

CategorieBuilding and Construction

Instalator pentru instalații termice și sanitare în Caraibe
Îți dorești un alt loc de muncă, dar și o schimbare de peisaj? Avem o super oportunitate pentru tine, pe care n-ar trebui să o ratezi!
Adecco Resurse Umane caută Instalatori pentru instalații termice și sanitare (PVC, C-PVC, PPR, Sudură cupru, asamblare PCI) pentru clientul său, în vederea construirii unui spital în Caraibe, insula Guadeloupe.
Beneficii:
- Relocare în Caraibe: transport și cazare asigurate;
- Salariu net lunar între 1500 și 2000 de euro;
- Diurnă: 500 euro/ lună;
- Proximitatea cazării față de locul de muncă;
Candidatul ideal:
- Persoana activă, punctuală;
- Înclinație spre lucrul în echipă;
- Rapiditate și flexibilitate în îndeplinirea taskurilor;
- Cunoștințe solide în domeniul instalațiilor termice și sanitare (PVC, C-PVC, PPR, PCI, Sudură Cupru);
- De preferat: vorbitor de limba engleză/ franceză - nivel conversațional;
- Disponibili să lucreze în străinatate (peste ocean, Caraibe);
Descrierea jobului
- Studiază, anаlizeаză şi înţelеgе documentaţia de referinţă (schiţe, fişa postului, ciornе, desеn), precum şi modelul/ prototipul instalatiei;
- Analizеаză cu atеnţie informaţiile/ datele tehnice de bază;
- Interpretează corect documentaţia tehnică;
- Identifică componentele şi materialele în conformitate cu cerinţele lucrării de executat;
- Estimează corect necesarul de componente şi materiale, în funcţie de lucrarea de executat;
Nu mai sta pe gânduri și aplică acum! Colegii noștri te vor contacta pentru mai multe detalii.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SfzK7UAJ

Job-uri recent vizitate

  • Maramureș, Sighetu Marmatiei, Romania Staffing Adecco
  • Manager
  • Mureș, Targu Mures, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Sibiu, Avrig, Romania Staffing Adecco
  • Staff