Adăugate 2 months ago

Inginer Vanzari( Instalatii termice)

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2020-12-17

CategorieSales and Retail

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, un cunoscut importator si distribuitor de materiale pentru instalatii si echipamente termice, un Inginer Vanzari pe divizia de Instalatii termice in Cluj-Napoca.
Responsabilitati:
- Oferă informații tehnice și comerciale;

- Analizează cereri de ofertă și întocmește oferte tehnico -comerciale;

- Asigura suport tehnic pentru clienti, colegi, colaboratori;

- Pregăteşte şi transmite documentaţii tehnice, cărţi tehnice, avize clienților, certificate;

- Asigură lărgirea portofoliului de clienți și dezvoltă relația cu clienții existenți.
Cerinte:
- Studii superioare tehnice, Facultatea de constructii si instalatii- prezinta avantaj
- Experiență cel puțin 2 ani într-un domeniu similar;

- Capacitate de planificare, analiză și control;

- Abilități de comunicare, persuasiune, empatie, inițiativă, perseverență, dinamism;

- Promptitudine în luarea deciziilor, responsabil, eficient;

- Dorință de autoperfecționare și dezvoltare personală continuă;

- Cunoștințe de limba engleză.
Beneficii:
- Comision din vânzări;
- Salariu motivant;
- Traininguri şi oportunități de dezvoltare personală și profesională;

- Fidelitate şi stabilitate pentru a lucra într-o companie de succes.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SHo36UAD

Job-uri recent vizitate

  • Mureș, Tirgu-Mures, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Dolj, Craiova, Romania Staffing Adecco
  • Staff