Adăugate 5 days ago

Montator subansamble

LocațieBrașov, Rasnov, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-02-22

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul din clientii sai din industria automotive, Montator subansamble.
Cerinte:
  • Studii medii finalizate;
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
  • Acuitate vizuala, dexteritate, seriozitate, rabdare, punctualitate.

Responsabilitati:

  • Inserarea manuala a componentelor electronice conform instrucțiunilor de lucru;
  • Realizarea procesul de testare în conformitate cu instrucțiunile de lucru;
  • Respectarea procesul și modul de lucru definit de către inginerul de produs / proces.
  • Indeplinirea normelor de calitate inpuse prin instructiunile de lucru de verificare si prin normele si procedurile interne.

Beneficii:

  • Tichete de masa;
  • Ore suplimentare platite dublu;
  • Prime de sarbatori;
  • Spor de noapte 25%;
  • Transport asigurat din: Rasnov, Sinca, Stupini, Codlea, Moeciu, Poiana Marului, Zarnesti, Cristian, Brasov.

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SH4HVUA1

Job-uri recent vizitate

  • Maramureș, Sighetu Marmatiei, Romania Staffing Adecco
  • Manager
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania Staffing Adecco
  • Intern
  • Dolj, Craiova, Romania PP Adecco
  • Staff