Adăugate 1 week ago

Reprezentant Vanzari Showroom

LocațieConstanța, Constanta, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiExecutive

Dată2020-11-20

CategorieBuilding and Construction

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul din clientii sai, o companie reprezentativa la nivel national in productia si distributia de acumulatori auto, Reprezentant Vanzari Swowroom.
Candidatul ideal
Absolvent studii medii / superioare;
Experienta minim 1 an post similar (comercializare produse si/sau servicii domeniul tehnic preferabil domeniu electric);
Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet;
Permis auto, categoria B - cu experienta.
Descrierea jobului
Vanzarea endetail a produselor din portofoliul Caranda Baterii la punctul de lucru de la Constanta
Prestarea serviciilor de montare, verificare a bateriilor auto precum si de verificare a partii electrice a automobilelor
Afisarea unei atitudini respectuoase si profesionale fata de client
Menţinerea şi dezvoltarea relaţiei directe cu clientii, in vederea obtinerii de comenzi pt produse din
portofoliul companiei ;
Cresterea numarului de clienti;
Implementarea politicii de vânzări a societăţii;
Incarcarea comenzilor de baterii, transportul si livrarea la client (foarte rar)
Preluarea bateriilor uzate de la clienti
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SGKvXUAX

Job-uri recent vizitate

  • Mureș, Targu-Mures, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bihor, Oradea, Romania PP Adecco
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco
  • Staff