Adăugate 1 week ago

Operator de linie

LocațieBucuresti, BUCURESTI, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-11-23

CategorieIT and Telecommunications

Adecco Resurse Umane recruteaza operatori de linie pentru clientul sau, o fabrica de echipamente si sisteme de telecomunicatii.
Esti candidatul ideal daca:
  • Cunoasterea componentelor electronice si lucrul anterior la utilaje controlate de calculator constituie avantaje;
  • Persoană dinamică, adaptabilă, echilibrată, cu vedere foarte bună;
  • Disponibilitate pentru program de lucru în schimburi și pentru ore suplimentare

Responsabilitati:

  • Operarea şi întreţinerea utilajelor de plantare componente electronice;
  • Montaj aparatură electronică diversă, în posturi de lucru individuale și/sau în echipă.

Beneficii:
  • Locatia: Statia de metrou Pipera
  • Program de luni pana vineri  in 3 schimburi 8h /zi
  • Salariu de 1941 net
  • Tichete de masa 15 lei
  • Ore suplimentare platite
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SGKheUAH

Job-uri recent vizitate

  • Brașov, Brasov, Romania Staffing Adecco
  • Specialist
  • Mureș, Targu Mures, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco
  • Staff