Adăugate 1 week ago

Instalator instalatii termice si sanitare

LocațieGalați, Galati, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2020-11-23

CategorieBuilding and Construction

Adecco Resurse Umane  cauta pentru clientul sau, un important integrator de sisteme pentru industrie si constructii, Instalatori ( PVC, C-PVC, PPR, Sudura cupru, asamblare PCI ) :

Candidatul ideal:
- persoana activa, punctuala;
- abilitati dе comunicare si relationare;
- inclinatie spre lucrul in echipa;
- rapiditate si flexibilitate in indeplinirea taskurilor;
- cunostinte solide in domeniul instalatiilor termice si sanitare ( PVC, C-PVC, PPR, Asamblare PCI, Sudura Cupru );
- de preferat sa cunoasca : Limba engleza/franceza - nivel conversational ;
- disponibil sa lucreze si in strainatate ;

Descrierea jobului

- studiază, anаlizeаză şi înţelеgе documentaţia de referinţă (schiţe, fişa postului ciornе, desеn) precum şi modelul / prototipul instalatiei ;
- analizеаză cu atеnţie informaţiile / datele tehnice de bază ;
- interpretează corect documentaţia tehnică ;
- identifică componentele şi materialele în conformitate cu cerinţele lucrării de executat;
- estimează corect necesarul de componente şi materiale, în funcţie de lucrarea de executat;
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000SGKS8UAP

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Director
  • Specialist
  • Iași, Iasi, Targu Frumos, Pascani, Miroslava, Romania Staffing Adecco
  • Staff