Adăugate 1 month ago

Ambalator manual

LocațieBrașov, Brasov, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiExecutive

Dată2020-12-02

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, ambalator manual.
Candidatul ideal:
  • Studii medii
  • Indemanare si simt practic;
  • Persoana organizata, responsabila cu spirit de echipa.

Descrierea jobului:
  • Ambalare marfa;
  • Depozitare, etichetare, pregătirea marfurilor;
  • Ordonarea marfurilor pe rafturi conform specificatiilor;

Beneficii:
  • Tichete de masa 300 lei
  • Salariu incepand de la 1700 lei net
  •  Indemnizatie transport
  • Ore suplimentare platite dublu;
  • Program de lucru L-V 8:00-16:30
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000Ri4H0UAJ

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bistrița-Năsăud, Bistrita, Romania Staffing Adecco
  • Mureș, Tirgu-Mures, Romania Staffing Adecco
  • Staff