Adăugate 5 days ago

Operator THT

LocațieBrașov, Brasov, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2021-02-22

CategorieManufacturing and Production

Candidatul ideal
- Experienta pe un post similar, insa persoanele fara experienta vor beneficia de instruire la locul de munca;

- Capacitatea de rezolvare a problemelor in situatii de stres;

- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor;
- Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;

- Disponibilitate de lucru in picioare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Inserarea manuala a componentelor electronice conform instrucțiunilor de lucru;
- Realizarea procesul de testare în conformitate cu instrucțiunile de lucru;
- Respectarea procesul și modul de lucru definit de către inginerul de produs / proces.
- Indeplinirea normelor de calitate inpuse prin instructiunile de lucru de verificare si prin normele si procedurile interne.
Beneficii:

- tichete de masa de 15 lei;

- bonus de productivitate;

- prime anuale(Craciun, Paste, zi de nastere);

- spor de noapte 25%;

- al 13- lea salariu;

- transport asigurat: Brasov, Feldioara, Reconstructia, Maierus, Iaras, Arini, Haghig, Belin, Aita Mare, Aita Medie, Grid, Venetia de jos, Comana de jos, Cuciulata, Hoghiz, Rupea, Rupea Gara, Sanpetru, Bod Sat, Bod Colonie, Halchiu, Ormenis;

- medic in companie;

- reducere 50% la cantina;
- scolarizare la locul de munca.

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000RO0yTUAT

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Staff
  • Salaj, Jibou, Romania PP Adecco
  • Staff