Adăugate 2 weeks ago

Inginer Proiectant Drumuri

LocațieArad, Arad, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2020-10-11

CategorieEngineering and Technical

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un inginer proiectant drumuri.
Cerinte:
- Experienta similara constituie un avantaj
- Studii finalizate in Constructii, specializarea Drumuri si Poduri
Responsabilitati:
- Intocmire proiecte tehnice, antemasuratori
- Intocmirea caietelor de sarcini,
- Structurarea si organizarea proiectului,
- Intocmirea planurilor tehnologice de executie, montaj si a graficelor de executie,
- Dimensionarea sectiunilor, intocmirea masuratorilor si a cantitatilor de lucrari,
- Urmarirea lucrarilor de executie conform proiectului
Salariul oferit va fi direct proportional cu nivelul de experienta similara al candidatului selectat.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000RNPjwUAH

Job-uri recent vizitate

  • Bistrița-Năsăud, Bistrita, Romania Staffing Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco