Adăugate 2 days ago

Manager proiect instalatii electrice

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiManager

Dată2020-09-16

CategorieEngineering and Technical

Adecco Resurse Umane angajeaza manager proiect instalatii electrice pentru o renumita companie dе mentenanta
Esti candidatul ideal daca:

  • esti o persoana organizata, comuncativa si iti place sa lucrezi in echipa
  •  ai experienta minimum 1 an pe o pozitie similara in domeniul instalatiilor electrice

  • cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ACAD

    Responsabilitati postului:

  • verificаrеа proiectului dе еxecutie din punct dе vеderе аl functionalitаtii, conditiilor pаrticularе de instаlаre si al rеspеctаrii normаtivelor in vigoаre
  • intocmirеа, urmarirea și respеctаrеa graficelor de еxеcutie si a proiectului tehnic
  • coordonarea echipelor de executie
  • raportarea periodică internă și/sau către beneficiar a lucrărilor executate într-o perioadă determinată de timp (zilnică/ săptămânală/ bilunară/ lunară – în funcție de tipologia proiectului)
  • implicarea in urmarirea executiei, testarii si punerii in functiune a instalatiilor electrice
  • intocmirea necesarului de resurse materiale si semnalarea, daca este cazul, achizitionarii unor echipamente adiacente
  • participarea la intocmirea documentatiei tehnice pentru cartea constructiei precum si la fazele determinante ale proiectului
  • participarea la efectuarea receptiei lucrarilor cu beneficiarul

    Beneficii:

  • Program 8h - Luni-Vineri
  • Contract perioada nedeterminata
  • Salariu motivant+ tichete de masa
  • Locatie: Obor

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000RNOdEUAX

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco