Adăugate 2 days ago

Electrician

LocațieBucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-09-16

CategorieEngineering and Technical

Electrician

Adecco Resurse Umane angajeaza electricieni pentru o renumita companie dе mentenanta.
Esti candidatul ideal daca:
  • esti o persoana serioasa, responsabila si  comunicativa
  • ai calificare de electrician rețele medie tensiune - constituie avantaj
  • iti place sa lucrezi in echipa

Responsabilitatile postului:
  • Interpretează corect schemele electrice, simbolurile şi legile electrice de bază;
  • Realizeaza slituri si santuri pentru montajul cablurilor
  • Montează paturile de cablu, trasee de cablu, canale si cablajul pentru instalații electrice și curenți slabi
  • Montează aparatajul terminal și efectuează conexiunile acestuia
  • Montează corpurile de iluminat
  • Efectuează conexiunile în tablourile electrice
  • Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru  verificarea funcţionării acesteia;
  • Repară sau înlocuieşte eventualele echipamente defecte, conductori, izolaţii etc. conform cerinţelor
  • Transporta uneltele si materialele la punctul de lucru
  • Respecta proiectul de instalatii electrice

Beneficii:
  • Program 8h - Luni-Vineri
  • Contract perioada nedeterminata
  • Salariu motivant+ tichete de masa
  • Locatie: Obor
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000RNODfUAP

Job-uri recent vizitate

  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Iași, Iasi - Harlau, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Cluj, Cluj-Napoca, Romania PP Adecco
  • Staff