Adăugate 1 month ago

Operatori Procesare Documente

LocațieMureș, Tirgu-Mures, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-08-12

CategorieCall Centre and Customer Service

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul din clientii sai, o companie multinationala de prestigiu, Operatori procesare documente pentru locatia din Tirgu-Mures.
Candidatul Ideal:
- Seriozitate, atentla detalii
- Cunostinte operare calculator
- Respectarea termenelor limita
- Capacitate de lucru in echipa
- Rapiditate tastare
Descriere post:
- Procesare materiale text
- Asigurare calitate materiale text
- Urmarire flux materiale si respecate termene de predare
- Program de lucru 8 ore/zi
Se ofera:
- Salariu fix plus bonus de performanta
- Tichete de masa
- Asigurare medicala privata

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000RMA5AUAX

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Iași, Iasi - Harlau, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Hunedoara, Vintu de Jos, Romania Staffing Adecco