Adăugate 1 month ago

Controlori calitate

LocațieBrașov, Ghimbav, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiExecutive

Dată2021-01-04

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane,  recruteaza pentru clientul sau, companie din industria automotive, controlori calitate.

Cerinte:

- disponibilitate de lucru in 3 schimburi

- experienta in productie/control de calitate reprezenta un avantaj

- capacitate de organizare;

Descrierea jobului:

- controlul vizual al pieselor finite in functie de reperele permise si cele nepermise

- mentinerea evidentei pieselor controlate

- directionarea acestora catre urmatorul proces in functie de rezultat

Beneficii:

- salariu negociabil in functie de experienta

- tichete de masa

- transport asigurat

- spor de noapte 25%

- ore suplimentare platitie

- bonus lunar de performanta
- asigurare medicala
- bonus de prezenta
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000RLlIiUAL

Job-uri recent vizitate

  • Prahova, Ploiesti, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Staff
  • Dolj, Craiova, Romania Staffing Adecco
  • Staff