Adăugate 3 weeks ago

Gestionar depozit

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-07-09

CategorieWarehousing

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator si furnizor de sisteme pentru acoperis, Gestionar depozit.
Candidatul ideal:
- Minim studii medii;
- Autorizatie ISCIR pentru stivuitor;
- Cunostinte de legislatie a gestiunii stocurilor;
- Cunostinte de utilizare MS Office;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu.
Responsabilitati:
- Opereaza in stoc miscarile de marfa;
- Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
- Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in magazia firmei;
- Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatii referitoare la situatia stocurilor;
- Raporteaza orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic.
Beneficii:
- Salariu motivant;
- Asigurare medicala privata;
- Bonus anual.

Număr de referință AD a0W4I00000RLgrKUAT

Job-uri recent vizitate

  • Timiș, Timisoara, Romania PP Adecco
  • Manager
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Intern
  • Specialist