Adăugate 3 weeks ago

Director Reparatii- Fetesti

LocațieIalomița, Fetesti, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiDirector

Dată2020-07-14

CategorieTransportation and Logistics

CANDIDATUL IDEAL
  1. Studii superioare tehnice - in domeniul transporturilor – specializarea material rulant de cale ferata;
  2. Experientă de minim 10 ani în activitatea de productie/reparatii material rulant, din care minim 5 ani pe functii de conducere;
  3. Experienta anterioara intr-un post similar
  4. Rezistenta la stres;
  5. Acuratete in rezolvarea sarcinilor si perseverenta in finalizarea lor;
  6. Gandire logica si flexibilitate in gandire;
  7. Capacitate relationala si bune abilitati de comunicare;
  8. Capabilitate de rezolvare operativa a problemelor;
  9. Capabilitate decizionala si inventivitate;
  10.  Punctualitate si determinare;
  11.  Cunoasterea limbii engleze - constituie un avantaj;
  12.  Cunostinte de afaceri/legislative specifice domeniului de activitate;
  13.  Experientă în elaborarea/implementarea de strategii;
  14.  Cunostinte de contabilitate primara/realizare si urmarire bugete.

DESCRIEREA JOBULUI
Conducerea nemijlocita a intregii activitati a Punctului de lucru Fetesti.
Are in subordine cca. 80 angajati.
  • Coordonarea intregii activitati a punctului de lucru;
  • Realizarea si implementarea Planului anual de reparatii;
  • Intocmirea si verificarea instructiunilor de lucru pentru personalul subordonat;
  • Realizare si implementare buget anual punct de lucru;
  • Gestionarea necesarului de materiale si echipamente;
  • Evaluarea angajatilor din subordine;
  • Participa la procesele de recrutare si selectie de noi angajati;
  • Gestioneaza relatiile cu clientii/ furnizorii punctului de lucru;

Număr de referință AD a0W4I00000RLATrUAP

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Student
  • Bucuresti, Bucuresti, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Bistrița-Năsăud, bistrita nasaud, Romania PP Adecco
  • Specialist