Adăugate 2 months ago

Helpdesk Support with French or English

LocațieCaraș-Severin, Caras-Severin, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2020-06-30

CategorieCall Centre and Customer Service

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, o companie de servicii în domeniul IT, specializată în domeniul End User Services pozitia de Help desk Support pentru orasul Timisoara.
Candidatul ideal:

  • Nivel avansat de limba franceza/germana si limba engleza( nivel minim acceptat B2)
  • Orientat spre client si spre rezolvarea cererilor acestora
  • Abilitati excelente de comunicare
  • Capacitate foarte buna de organizare si prioritizare
  • Cunostinte de utilizare calculator (Microsoft Office, e-mail, Internet)
  • Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil
  • Studii: minim studii liceale

Descrierea jobului

  • Raspunde prompt si solutioneaza cererile si intrebarile clientilor in scris (email) si verbal (telefon)
  • Gestioneaza si solutioneaza reclamatiile clientilor
  • Utilizarea tool-urile interne de suport pentru a raspunde corect clientilor si in acord cu procedurile existente
  • Realizeaza inregistrarile actiunilor realizate conform procedurilor existente.
  • Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa
  • Oportunitatea de a te dezvolta intr-un mediu multinational, dinamic, distractiv, provocator, creativ alaturi de o echipa tanara.
Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000RCgjvUAD

Job-uri recent vizitate

  • Ilfov, Stefanesti, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Prahova, Ploiesti, Romania PP Adecco
  • Staff
  • Sibiu, Sibiu, Romania PP Adecco
  • Specialist