Adăugate 1 month ago

Inginer constructii civile, industriale si agricole (ORADEA)

LocațieBihor, Oradea, Romania PP Adecco

Tipul Job-uluiSpecialist

Dată2020-06-22

CategorieBuilding and Construction

ADECCO RU in parteneriat cu unul dintre clientii sai din Oradea, companie care activeaza in  domeniul constructiilor  civile si industriale din regiunea de vest a Romaniei, este in cautarea unui inginer constructii
Candidatul ideal
  • Studii superioare tehnice, profil constructii civile, industriale ;
  • Experienta minim 3 ani  pe o pozitie similara- coordonat echipe de muncitori ;
  • Capacitatea de a lcura pe proiecte cu respectarea termenelor limita impuse de acestea;
  • Permis de conducere categ.B;
  • O buna cunoastere a programelor de devize, acolo unde este cazul.

Responsabilitati principale:
  • Organizarea lucrarilor pe santier;
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
  • Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
  • Intocmeste cartea constructiei;
  • Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
  • Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
  • Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Număr de referință AD a0W4I00000RCHo9UAH

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, BUCURESTI, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Brașov, Ghimbav, Romania Staffing Adecco
  • Executive