Adăugate 2 months ago

Receptioner Marfa

LocațiePrahova, Ploiesti, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-05-05

CategorieWarehousing

Adecco Resurse Umane angajeaza urgent pentru clientul sau, un important depozit, 10 Receptioneri marfa.
Locatia jobului este la Stefanesti, transport asigurat din Ploiesti.
Cerinte
- Disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi: 08:00 – 17:00; 19:00 – 04:00;
- Minim studii medii;
- Abilități de comunicare;
- Atenție la detalii;

Descrierea jobului

- Raspunde de receptia corecta a marfurilor atat cantitativ, cat si calitativ;
- Raspunde de controlul si corespondenta cu realitatea a documentelor ce insotesc livrarile, certificatele de garantie, avizele de insotire a marfii;
- Efectueaza controlul livrarii verificand starea produselor, corespondenta intre comanda si articolele livrate, termenele de expirare, integritatea ambalajului;
- Verifica lizibilitatea codurilor de bare;
- Manipuleaza marfurile fara a produce deteriorari sau pierd.
Beneficii:
Salariu atractiv;
Bonus de productivitate;
Tichete de masă;
Transport asigurat.

Număr de referință AD a0W4I00000QaE6JUAV

Job-uri recent vizitate

  • Mureș, Targu-Mures, Romania Staffing Adecco
  • Staff
  • Ialomița, Fetesti, Romania PP Adecco
  • Director
  • Mureș, Tirgu Mures, Romania Staffing Adecco
  • Staff