Adăugate 2 months ago

Livrator

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-03-19

CategorieSales and Retail

Livrator

Adecco Romania, lider national si mondial in servicii de resurse umane, recruteaza pentru unul dintre colaboratorii sai, un important brand de pe piata retail, livrator.
Candidatul ideal:
- studii medii;
- abilitati de comunicare si relationare;
- abilitati de organizare a activitatii;
- atentie la detalii.
Responsabilitati:
- livrarea comenzilor facute de catre clienti prin aplicatie;
- incasarea contravalorii comenzilor;
- depunerea banilor la casierie, la sfarsitul programului;
Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- loc de munca dinamic si placut.

Număr de referință AD a0W4I00000QWrkfUAD

Job-uri recent vizitate

  • Bucuresti, Bucuresti, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Iași, Iasi, Romania Staffing Adecco
  • Intern