Adăugate 2 months ago

Operator asamblare

LocațieCluj, Cluj-Napoca, Romania Staffing Adecco

Tipul Job-uluiStaff

Dată2020-08-21

CategorieManufacturing and Production

Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator de confectii metalice, operatori asamblare in Cluj-Napoca.
Candidatul ideal:
- studii medii;
- indemanare si atentie la detalii;
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj.
Responsabilitati:
- pregatirea componentelor ce urmeaza a fi asamblate in conformitate cu instructiunile de lucru;
- asamblarea componentelor respectand procedurile de lucru;
- respectarea proceselor fluxului de productie prin utilizarea adecvata a echipamentelor;
- raportarea catre supervizorul direct a oricaror nereguli a componentelor.
Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- transport decontat;
- program intr-un singur schimb.

Aplică acum adecco/job.cancel Totul în 3 pași simpli:
  • Înregistrează-te
    • Avem nevoie de acceptul tău să îți procesăm datele.
  • Încarcă CV
    • Dimensiunea fișierului trebuie să fie de maxim 3,8 MB și în format .doc, .docx, .pdf, .txt, .rtf. Dacă nu ai CV-ul actualizat poți aplica și fără el.
  • Verifică și trimite aplicația
    • Completează ultimele informații necesare, verifică-le și trimite aplicația.

Număr de referință AD a0W4I00000QS7yDUAT

Job-uri recent vizitate

  • Brașov, Brasov, Romania PP Adecco
  • Specialist
  • Mureș, Tirgu-Mures, Romania PP Adecco
  • Bucuresti, Bucharest, Romania PP Adecco
  • Staff